Assisteren bij activiteiten in zorg en welzijn (C0160)

Tijdens deze module ga je aan de slag met fysieke en sociale veiligheid, communicatie, het aanbieden van activiteiten en het reflecteren op hoe jij functioneert op de werkvloer. Daarnaast zullen in deze module generieke onderdelen aan bod komen, te weten Nederlands en Rekenen.

SLIM subsidie mogelijk

Niveau
LBD, Niveau 2
Crebo: 25960
Startdatum & locatie
Goes
Bekijk alle startdata
Doorlooptijd
6 maanden
Prijs
€ 1.100,- (in combinatie met module Individuele basiszorg verlenen)
Sanne Maljaars
Locatiecoördinator Goes
Bel: 085 483 8002 Stuur een bericht

Over de opleiding

Tijdens deze module ga je aan de slag met fysieke en sociale veiligheid, communicatie, het aanbieden van activiteiten en het reflecteren op hoe jij functioneert op de werkvloer. Daarnaast zullen in deze modules generieke onderdelen aan bod komen, te weten Nederlands en Rekenen.

Deze module wordt in Gouda gecombineerd aangeboden met de module ‘Individuele basiszorg verlenen (C0163)’. Als je je aanmeldt voor deze module, wordt je automatisch ook ingeschreven voor die module.

Tijdsduur

18 dagen van 6 lesuren (doorlooptijd 6 maanden). Dit is voor 2 modules.

Doelgroep

Deze module is geschikt voor zorgassistenten, gastvrouwen of zorghulpen de module ‘Ondersteuning Thuis’ hebben afgerond en zich verder willen ontwikkelen. Je vind de belasting van een diploma Helpende Zorg en Welzijn in een jaar halen te groot, en vindt het fijn om de modules in een rustig tempo te doorlopen, zodat je uiteindelijk je diploma ‘Helpende Zorg en Welzijn’ behaald.

Examinering

Tijdens de module leg je de praktijkexamens af op de instelling waar je werkt. Dit zijn in totaal vijf praktijkexamens.

Na de training

De modules ‘Assisteren bij activiteiten in zorg en welzijn’ en ‘Individuele basiszorg verlenen’ geven bij een voldoende resultaat je het recht geven op 2 deelcertificaten. De inhoud van de modules is een onderdeel van het complete kwalificatiedossier Helpende Zorg en Welzijn.

Tot slot

Na het succes van de module ‘Ondersteuning Thuis’ bieden we nu ook de module ‘Assisteren in Zorg en Welzijn’ en de module ‘Individuele basiszorg verlenen’ aan. Deze modules bieden we aan in afstemming met Cedrah.

Heb je het onderwijs voor certificaat ‘Ondersteuning Thuis’ niet gevolgd, of werk je niet bij Cedrah? Ook dan is het mogelijk om deze module te volgen. Neem contact op met het Hoornbeeck College in Gouda.

Kies jouw startdatum

Locatie
Goes
Startdatum
1 november 2026
Doorlooptijd
6 maanden

Leuk dat je je wilt aanmelden voor Assisteren bij activiteiten in zorg en welzijn (C0160)

Startdatum:
Locatie:

Je wilt een opleiding of training gaan volgen bij Hoornbeeck Connect. Voordat je je aanmeldt, vertellen we je graag meer over onze identiteit.

De identiteit van het Hoornbeeck College

Bij Hoornbeeck Connect is de Bijbel (Gods Woord) richtinggevend voor alles wat we doen. Wat betekent dat precies? Op www.hoornbeeckconnect.nl/over-connect lees je alles over onze christelijk-reformatorische identiteit en hoe deze vorm krijgt in de praktijk.

Belangrijk: bij de aanmelding voor een Connect-opleiding verwachten we dat de deelnemer onze identiteit respecteert.

Aanmelden