
De training in het kort
Stel: iemand zakt in elkaar op straat. Je oom verslikt zich aan tafel in een stuk eten en hapt naar adem. Je dochtertje snijdt zich diep in haar vinger en het stopt niet met bloeden. Weet jij wat je moet doen?
Tijdens een EHBO-cursus leer je hoe je in zulke situaties handelt. Je leert een slachtoffer in veiligheid te brengen, zijn of haar toestand te beoordelen, hulpdiensten in te schakelen en EHBO te verlenen. Denk aan eerste hulp bij een hartstilstand (reanimatie en gebruik van AED), bewusteloosheid, verslikking, brand- en huidwonden, bloeding, hoofd- en wervelletsels, vergiftiging, pijn op de borstkas, beroerte of letsel aan botten, spieren en gewrichten.
De EHBO-cursus wordt gegeven door een erkend instructeur. Het vaststellen van de thema’s gebeurt in onderling overleg. Het is mogelijk deze opleiding af te ronden met een examen en zo het diploma Eerste Hulp van Het Oranje Kruis te ontvangen. Je kunt de training ook af ronden met een bewijs van deelname.
Benieuwd hoe een (oud)student, begeleider of docent Hoornbeeck Connect ervaart? Lees het verhaal.

“Kraamverzorgenden werken meestal alleen, dus het delen van ervaringen met elkaar is al heel waardevol”
— docent Hoornbeeck Connect
Kies jouw startdatum
Interesse in deze training?
Neem contact op met de locatiecoördinatorContactpersonen





